top of page

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1973'de Salim Derkuş öncülüğünde Massey Ferguson yetkili sevisi olarak ticari faaliyetine başlayan firmamız, 1980'li yılların başlarında lastik satışına başladı ve süreç içerisinde gelişerek farklı markaların bayiliğini yaptı.

 

Şu an ise Lassa ve Bridgestone bayiliğiyle beraber araç bakım hizmeti sunmaktayız; gelen misafirlerimizin araçları için uygun; lastik, akü, jant seçmelerine yardımcı olmakla beraber, araçlarının bakım işlerini üstlenmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, müşterilerimizle karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli işbirlikleri kurmaktır.

VİZYONUMUZ

Otomotiv bakım, onarım mükemmelliğini sağlayıp, kendi sektörümüzde örnek gösterilen bir firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Otomotiv Bakım Hizmetimizi değerlere özel önem veren, müşteri taleplerini standartlara uygun üst düzey kalite, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleri ile yönetip, beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimsemek, Temel değerlerimizin firma kültürüne enjekte edilerek huzurlu çalışma ortamı yaratıp çalışan personelin performansını, kalite ve müşteri bilincini sürekli eğitimle arttırmak, Stratejik hedeflerine ulaşmaya çalışırken, etkin ve verimli bir kalite sistemi uygulamak.

Sistemini sürekli geliştirmek için teknolojiyi sürekli izleyerek ve yenilikleri şirket yapımıza katmak için gerekli kaynakları kullanmaktır.

bottom of page